Sieci informatyczne

 

Sieci informatyczne.

Projektujemy i administrujemy sieciami LAN i WLAN. Doradzamy i pomagamy w dokonaniu wyboru sprzętu sieciowego oraz konkretnych rozwiązań sieciowych optymalnych dla Państwa przedsiębiorstwa. Sieci informatyczne.

Najważniejsza jest produktywność

Aplikacje podnoszące produktywność pracujące w sieci stają się biznesową koniecznością, co pociąga za sobą zapotrzebowanie na znaczne ilości pasma. Dlatego ważne jest, aby sieci komputerowe składały się z wysokowydajnych urządzeń, które zaspokoją wymagania przedsiębiorstwa.

Systemy informatyczne
Serwery działające w sieci muszą charakteryzować się stabilnością i niezawodnością. Maszyny pracują pod kontrolą jednego z systemów operacyjnych Linux, Windows Server 2003/2008/2012 w zależności od potrzeb klienta i typu usług działających w sieci. W celu podniesienia wydajności serwery mogą być połączone w systemy klastrowe, a zachowaniu bezpieczeństwa danych służą zaawansowane mechanizmy archiwizacji danych.

Skontaktuj się!
Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat sieci informatycznych zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami: telefonicznie: +48 32 7232136, e-mail: admin@gigasys.pl lub korzystając z  formularza kontaktowego.

Kontakt

Zobacz także